TISSU yra vienetinių rankų darbo interjero detalių – sėdmaišių, pufų, pagalvėlių, lovatiesių, gyvūnų guolių – siuvėjai. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys – minkštų baldų ir kitų interjero akcentų iš tekstilės siuvimas. Nuolat konsultuojame klientus dėl individualių užsakymų bei padedame įmonėms sukurti jaukią darbo aplinką. Viską deriname būtent pagal Jūsų interjero stilių, spalvas ir fantaziją. Dažnai vienas, bet dėmesį patraukiantis kokybiškas daiktas gali sukurti taip trokštamą įspūdį. Būtent TISSU gaminiai turi šią savybę – bet kurioje aplinkoje jie atrodo nepriekaištingai. Mūsų gaminiai ne šiaip dekoracijos – tai aksesuarai, kurie papildo ir užbaigia namų interjerą. Pasirūpinkite namų jaukumu ir naujomis detalėmis kartu su TISSU komanda! Leiskime sau tapti tikrais karaliais ir nebijokime išskirtinių detalių, spalvų bei prabangos!

Baldams naudojami aukščiausios kokybės audiniai iš viso pasaulio
Unikali bei labai patogi suapvalinto trikampio TISSU sėdmaišių forma

Dizainerės žodis

Aš, tikriausiai kaip ir dauguma Jūsų nepailstančių ir nerimstančių individualumo ieškotojų, niekada nenorėjau susitaikyti su mintimi, kad namuose galima atsiskleisti tik tais baldais, kuriuos galima rasti parduotuvių lentynose.

Juk mūsų norai ir svajonės netelpa į lentynų ribas ar kažkieno kito sugalvotus interjero motyvus. Šiai individualumo laisvei įkūnyti mes pasitelkėme kokybiškus audinius, savo fantaziją bei nenumaldomą troškulį kurti. TISSU kūriniuose atsispindi estetika, elegancija, švara, kokybė bei nepriekaištingas rankų darbas. Visa tai yra skirta  žmonėms, kurie yra pamišę dėl jaukių namų ir nori atskleisti dalelę savęs per išskirtinius namų aksesuarus.

TISSU tapo unikaliais baldais, kuriuose susilieja Jūsų vizija ir mūsų idėjos bei rankų darbo šiluma. Pamatykite, pajuskite ir įsitikinkite patys.

Nuoširdžiai Jūsų TISSU /Erika Grigorjevaitė

Sėdmaišiai

TISSU sėdmaišis yra ypatingas ne vien todėl, kad turi pagrindinę sedėjimo funkciją: tai taip pat šiltas ir jaukus prisilietimas prie Jūsų namų interjero. Mūsų sėdmaišiai yra suapvalinto trikampio formos ir turi atramą nugarai, prilygstančią patogiam foteliui, todėl jie puikiai tinka daugelyje interjerų, juo labiau, kad viską galime suderinti pagal Jūsų namų braižą.

Sėdmaišiai gali būti labai įvairių stilių, pradedant nuo skandinaviško subtilumo ar retro pavidalo, baigiant šiuolaikine tikra klasika ar tiesiog estetišku modernizmu. Suprantama, kad galite pasiklysti tarp didelės gausos spalvų ir raštų, tačiau nesijaudinkite: Jūs visada turite galimybę atsiųsti savo namų nuotraukas ir mes padėsime išsirinkti arba susikurti geriausią sėdmaišio variantą būtent Jūsų namams.

Pufai

TISSU pufas  neatsiejama sėdmaišio dalis. Patogiai įsitaisius sėdmaišyje labai gera ištiesti ir pailsinti kojas ant pufo. Žinoma, prisėsti ant jo taip pat labai komfortiška. Pufus taip pat galima naudoti ir kaip kavos staliukus: tiesiog uždėkite kietesnį pagrindą (pavyzdžiui, didesnį nuotraukų rėmelį ar veidrodį) ir tai bus puikus variatas pasidėti kavos puodeliui ar knygai.

Bet kuriuo atveju tai yra unikalus interjero akcentas, kuris suteiks tik dar daugiau spalvų.

Pufai gali būti įvairių dydžių ir formų: pasiūsime juos pagal Jūsų norus, tai dar vienas mūsų išskirtinumas.

Mūsų komanda gali Jus pakonsultuoti dėl spalvų ar raštų, Jums tereikia atsiųsti savo namų nuotraukas ir mes padėsime Jums išsirinkti tobuliausią variantą būtent Jūsų namams.

Pagalvėlės

TISSU dekoratyvinės pagalvėlės – žavingi interjero akcentai, tai lyg prieskoniai. Taip galima pavadinti viską, kas suteikia jaukumo bei išskirtinumo Jūsų namams. Prieskoniais gali tapti įvairūs rėmeliai, vazos, žvakidės, veidrodžiai ir žinoma pagalvėlės.

Jos įneša daug žaismingumo, jaukumo, išskirtinumo. Tai nuostabi interjero detalė, kuri padovanos tik dar stipresnį prabangos, komforto ir estetikos jausmą. Tai ypatingos namų dekoracijos, kurios papildo ir užbaigią namų interjerą.

Mes galime Jums pasiūlyti įvairių dekoratyvinių pagalvėlių: su klasikine virvute, su pagamintu kantu, su įvairiausiais kutais ar kitomis dekoracijomis.  Viską galime suderinti su sėdmaišiais, pufais ar lovatiesėmės. Sukurkime jaukią namų aplinką kartu!

Kodėl verta pasirinkti mus?

YPATINGOS MEDŽIAGOS

Nuolat ieškome unikalių, išsiskiriančių savo dizainu, aukščiausios kokybės audinių, tinkančių net ir išrankiausiems TISSU gerbėjams.

UNIKALUS DIZAINAS

Eksperimentuodami atradome unikalią TISSU sėdmaišių formą, kuri primena suapvalintą trikampį bei turi labai patogią atramą nugarai.

VIENETINIAI BALDAI

Mes galime asmeniškai Jums sukurti unikalų gaminį! Tokių baldų nerasite niekur kitur, nes jis bus vienintelis toks ir pasiūtas būtent Jums.

RANKŲ DARBAS

Rankų darbo TISSU gaminiai yra ne tik itin kokybiški ir išskirtiniai – jie skleidžia ypatingą šilumą ir gerą enerigiją. Pabandykite ir įsitikinsite patys!

Gaukite TISSU idėją

Įkvėpkite savo interjerui naujų spalvų ir šilumos!

Paskambinkite mums telefonu

+370 659 51 618

arba

Užsisakykite konsultaciją