Kaip-gimsta-tissu3

Su meile iki paskutinio dygsnio

Nuolat ieškome unikalių, kokybiškų audinių įvairiose pasaulio šalyse. Mūsų kokybės kontrolę praeina tik aukštos kokybės, dažniausiai – veliūriniai audiniai.

Baldo idėja gimsta mintyse, vėliau ją perkeliame ant lekalo ir patys išbandome pirmuosius pavyzdžius. Kai jau esame tikri, kad gaminiu pradžiuginsime klientus, pristatome jį.

Medžiagas sukerpame rankomis, o susiūname kokybiška pramonine siuvimo mašina.  Taip užtikriname, kad viskas yra iš pirmų rankų, dvelkia kokybe ir ypatinga šiluma.

Jeigu norite pasitarti virtualiai, mes visada laukiame Jūsų namų interjero nuotraukų. Taip galime prisiliesti prie Jūsų privačios erdvės ir daug geriau suprasti Jūsų poreikius.

TISSU gaminių dizainą kuriame patys arba kartu su Jumis per konsultaciją Jūsų namuose.

Per konsultaciją paaiškėja, koks audinys  – vienspalvis ar raštuotas – geriausiai derės prie Jūsų individualaus interjero. Jūsų pasirinkimas lems tai, kokias medžiagas naudosime būsimam baldui.

Kitas žingsnis – apsispręsti dėl kutų. Sėdmaišis be jų labiau tinka prie minimalistinio interjero, o kutuotas – prie klasikinių baldų.

Kantavimo juostelė – kitas svarbus sėdmaišio dizaino elementas. Padėsime apsispręsti, ar jos reikia Jūsų individualiam TISSU ir kokia tiktų labiausiai.

Aptarus visas detales – mūsų eilė sukurti galutinį TISSU dizainą. Derinių pavyzdžius atsiųsime Jums nuotraukose el. paštu arba kitais bendravimo internete būdais.

Jums patvirtinus sėdmaišio dizainą, paskaičiuosime paslaugų ir darbų kainą. Siūti pradedame po avanso (pusė sumos), o likutis pervedamas, kai atsiunčiame baigto gaminio nuotrauką. Individualių užsakymų gamyba trunka iki 14 darbo dienų.

Viskas – Jūsų TISSU jau pakeliui! Prekių pristatymo terminai:

  • DPD kurjeriu Lietuvoje – iki 2 d. d.
  • Kurjeriais Europoje  – iki 7 d. d.
  • Per Lietuvos paštą į JAV – iki 20 d. d.

Gaukite TISSU idėją

Įkvėpkite savo interjerui naujų spalvų ir šilumos!

Paskambinkite mums telefonu

+370 659 51 618

arba

Užsisakykite konsultaciją