Dizainerės žodis

Namai yra vieta, kuri turi skatinti žmogų tobulėti, kelti jam pačias geriausias emocijas, sužadinti kūrybiškumą ir užauginti pačias geriausias idėjas ateičiai. Tai ypatinga vieta, tai mūsų tvirtovė ir užuovėja.

Namai tai pasaulio centras, į kurį visada norisi sugrįžti ir pailsėti, todėl labai svarbu, kad namų erdvė mums sužadintų pačias geriausias emocijas.

Su tokiu požiūriu teigiamai nuteikiu ir mūsų klientus, paskatindama juos įsileisti į namus dar neatrastų spalvų ar susidraugauti su išskirtiniu akcentu.

Gilindamasi į interjero dizaino ir namų tekstiles subtilybes, naujas tendencijas, žmonių poreikius, gebu atrasti neapsakomai gražius audinių derinius ir kompozijas, idealiai tinkančias klientų namų interjere.

Kviečiu pasinerti į užburiančią kelionę ieškant geriausių sprendimų Jūsų namams!

Erika Grigorjevaitė

Interjero konsultacija namuose

Padėsime susikurti jaukią ir išskirtinę atmosferą Jūsų namuose, atsižvelgdami į buto ar namo planą ir pasitelkdami namų tekstilę. Padėsime suderinti užuolaidas, lovatieses, dekoratyvines pagalvėles ir, žinoma, sėdmaišius bei pufus. Pasiūlysime Jums įvairiausių derinių, spalvų ar tekstūrų privačioje namų aplinkoje.

Konsultacijos kaina Aukštaitijoje 250 Eur, kituose regionuose 350 Eur.

Rezervuoti konsultaciją

Individualūs užsakymai - konsultacija

Susikurkite savo svajonių sėdmaišį su mūsų pagalba! Mielai Jus pakonsultuosime telefonu pokalbiu arba žinutėmis ir padėsime išsirinkti tobulą variantą, kuris idealiai tiks prie Jūsų namų interjero. Paverskime Jūsų namus unikaliais, įneškime į juos kvapą gniaužiančių detalių!

Susisiekite su mumis:

I-V: 10-21 val.
VI: 11-15 val.

Rezervuoti konsultaciją

Interjero patarimai įmonėms

Prabangos pojūčiui, išskirtinumo ir savitumo įspūdžiui sudaryti padėsime sukurti išskirtinį interjerą aukštos kokybės lietuviškais rankų darbo  sėdmaišiais ir pufais. Pasirinkę mūsų produkciją tik dar kartą įrodysite, kad vertinate aukštą kokybę, rankų darbą, unikalų dizainą, prabangą ir, žinoma, originalumą.

Paverskite savo biurą įsimintinu!

Konsultacijos visoje Lietuvoje.

Trukmė ir kaina derinama individualiai.

Rezervuoti konsultaciją

TISSU Sprendimas Jums

Pasikvieskite patyrusią interjero dizainerę į savo namus ar biurą ir kartu atraskite tobulą spalvų, medžiagų ir formų derinį Jūsų erdvei.

Užsisakykite konsultaciją