Jei neesate prisiregistrave ir noretumete dalyvauti Tissu konkurse laimeti pasirinkta produkta, tai galite padaryti apacioje esanciame lange.

[robin_mailchimp title=”Naujienslaiskis” align_center=”yes” input_border_color=”#cccccc” input_bg_color=”#ffffff” button_text_color=”#ffffff” button_text_color_hover=”#ffffff”]

Susikurkite unikalų TISSU

VIZIJA

Jei nerandate el. parduotuvėje sau tinkančio gaminio, siūlome pasidalinti su mumis savo vizija ir norais, kuriuos bendromis pastangomis padėsime paversti Jūsų individualumą atskleidžiančiais baldais.

KONSULTACIJA

El. žinučių ir Jūsų atsiųstų nuotraukų (su Jūsų namų stiliumi) pagalba, padėsime išsirinkti audinių derinius, apkantavimą bei kitas detales. Galime užtikrinti, kad kokybiškas bendradarbiavimas bei abipusis noras galutiniame variante pavirs į unikalų projektą.

SIUVIMAS

Suderinus gaminio dizainą, kainą ir avansą, TISSU siuvėjos per 14 darbo dienų  pavers Jūsų viziją realybe. Tai kas atrodė nepasiekiama, netrukus bus Jūsų! Nuostabus pasirinkimas – susikurti vienetinį gaminį tik dar labiau pabrėš Jūsų unikalumą.

PRISTATYMAS

Kai gaminys bus kokybiškai pasiūtas bei paruoštas siuntimui, kurioje pasaulio vietoje bebūtumėte, pristatysime Jūsų unikalųjį TISSU tikėdami, kad jis sukurs ypatingą vietą Jūsų namuose ir širdyje.

Gaukite TISSU idėją

Ieškote originalių akcentų namų ar verslo interjerui?

Paskambinkite mums telefonu

+370 659 51618

arba

Užsisakykite konsultaciją

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis, ir mielai atsakysime ar patarsime.